
Gemini 3.6 Flash לעומת Gemini 3.5 Flash: מה באמת השתנה?
- orcaחדשOrca: OrcaC2 1.02026-11-07orca/orcac2-1.0
- OrcaחדשOrcaCyber: GLM 5.3 Abliterated / Uncensored2026-11-04$3.00 / $5.00 לכל 1M טוקנים
- OrcaחדשOrcaCyber: Hy4 Abliterated / Uncensored2026-11-04$0.80 / $1.60 לכל 1M טוקנים
- OrcaחדשOrcaCyber: Kimi K3.1 Pro Abliterated / Uncensored2026-11-04$4.00 / $20.00 לכל 1M טוקנים
- OrcaחדשOrcaCyber: MiniMax M3.1 Flash Abliterated / Uncensored2026-10-29$0.80 / $1.60 לכל 1M טוקנים
- OrcaחדשOrcaCyber: GLM 5.3 Flash Abliterated / Uncensored2026-10-27$0.80 / $1.60 לכל 1M טוקנים
- OrcaחדשOrcaCyber: Qwen3.8 Flash Next Abliterated / Uncensored2026-10-26$0.80 / $1.60 לכל 1M טוקנים
- OrcaחדשOrcaCyber: MiMo V2.6 Flash Abliterated / Uncensored2026-10-26$0.80 / $1.60 לכל 1M טוקנים
- MoonshotMoonshotAI: Kimi K3.1 Pro2026-10-2447אינטליגנציה
- OrcaOrcaCyber: DeepSeek V4.1 Flash Abliterated / Uncensored2026-10-23$0.80 / $1.60 לכל 1M טוקנים
- minimaxMiniMax: M3.1 Flash2026-10-1929אינטליגנציה
- OrcaOrca: OrcaCyber Ultra 1.02026-10-17$5.00 / $10.00 לכל 1M טוקנים
- deepseekDeepSeek: DeepSeek V4.1 Flash 10172026-10-1733אינטליגנציה
- DeepSeekDeepSeek: DeepSeek V4.1 Flash2026-10-1740אינטליגנציה
- OrcaOrca: OrcaCyber Zero 1.52026-10-10$3.00 / $7.50 לכל 1M טוקנים
- openaiOpenAI: GPT-6.1 Sol2026-09-2955אינטליגנציה
- anthropicAnthropic: Claude Sonnet 5.52026-09-2855אינטליגנציה
- typesafeTypeSafe: Jev 1.132026-09-24$0.04 / $0.00 לכל 1M טוקנים
- OpenAIOpenAI: GPT-6 Luna2026-09-2228אינטליגנציה
- OpenAIOpenAI: GPT-6 Sol2026-09-2244אינטליגנציה
כאשר גוגל השיקה Gemini 3.6 Flash ב-21 ביולי 2026, תיארה את המודל בחומרי ההשקה שלו כ "מבוסס עלGemini 3.5 Flash" — ניסוח כנה בצורה יוצאת דופן, והמשפט השימושי ביותר בכל ההכרזה. זה לא קפיצת דור חדשה כמו ש-Gemini 3 הייתה מעל Gemini 2; זוהי איטרציה על אותה מדרגת סוס עבודה, מכוונת לאותן משימות — צ'אט בנפח גבוה, אחזור מידע, קידוד יומיומי, וצינורות סוכנים שבהם עלות וזמן השהייה חשובים לא פחות מאינטליגנציה גולמית. גוגל לא מיקמה מחדש את המודל, לא שינתה את שם המדרגה שלו, ולא שינתה את קהל היעד שלו. אם אתה כבר מריץ את 3.5 Flash בייצור, 3.6 Flash הוא הצעד הבא הברור להערכה, לא מוצר שונה ללמוד.
אז השאלה האמיתית היא לא "האם 3.6 Flash טוב יותר" באופן מופשט — מהדורה של יולי 2026 נועדה כמובן להכות את קודמתה מתקופת מרץ במשהו — אלא אילו ממדים ספציפיים השתנו, בכמה, והאם אותם ממדים הם אלה שהעומס שלך תלוי בהם בפועל. השוואה זו עוברת דרך ציון האינטליגנציה המשותף לשתי הגרסאות, הרווחים המדווחים על ידי הספק בתחומי הקידוד, הסוכנות והקונטקסט הארוך, השוואת עלויות מפורטת לקריאה מייצגת, ושלושה תרחישים להחלטה אם לבצע הגירה עכשיו, מאוחר יותר, או לא בכלל.
TL;DR: המסקנה.שדרגו עבור עלות, מהירות ומרווח סוכני — לא עבור אינטליגנציה גולמית. Gemini 3.6 Flash ו-3.5 Flash שניהם משיגים 50 במדד Artificial Analysis Intelligence Index — ללא רווח אינטליגנציה בקנה המידה העצמאי היחיד. אבל 3.6 מוריד את מחיר הפלט ל-7.50$ למיליון (מ-9.00$), משתמש בכ-17% פחות אסימוני פלט למשימה, והוא המודל המהיר ביותר ש-Artificial Analysis עוקבת אחריו (303 אסימונים/שנייה). הבנצ'מארקים של גוגל עצמם מראים גם רווחים אמיתיים בקידוד, סוכני, והקשר ארוך — הבולט ביותר הוא קפיצה מ-27% ל-54.0% בזיכרון 1M-context (GDM-MRCR v2). עבור כמעט כל עומס עבודה של 3.5 Flash, 3.6 Flash הוא ניצחון פשוט בעלות וביכולת; הסיבות היחידות לחכות הן יציבות חלון ההשקה והערכות מכוונות היטב.
נקודות עיקריות
• אותו ציון אינטליגנציה.שניהם נמצאים במדד האינטליגנציה של Artificial Analysis Intelligence Index 50 — השדרוג הוא ביעילות וביכולת פעולה עצמאית, לא באינטליגנציה כללית.
• פלט זול יותר. 3.6 Flash הוא $7.50 ל-1M אסימוני פלט, ירידה מ-$9.00 ב-3.5 Flash; קלט הוא $1.50, קלט במטמון $0.15.
• פחות טוקנים, יותר מהירות. כ-17% פחות טוקני פלט למשימה דומה, ותפוקה בדירוג הגבוה ביותר של ~303 טוקנים לשנייה.
• רווחי קידוד צנועים אך עקביים. גוגל מדווחת על 3.6 לפני 3.5 ב-SWE-Bench Pro (58.7% לעומת 55.1%), DeepSWE (49% לעומת 37%), MLE-Bench (63.9% לעומת 49.7%), ו-OSWorld (83.0% לעומת 78.4%).
• זכירת ההקשר הארוך מזנקת בחדות. GDM-MRCR v2 בהקשר של 1M עולה ל-54.0% מפחות מ-27% — ההפרש המדווח הגדול ביותר בין שתי הגרסאות.
• אחרת, אותה צורה.שניהם בעלי הקשר של ~1M, פלט של 64K, multimodal-in/text-out. גרסה 3.6 מוסיפה תאריך חיתוך ידע של מרץ 2026.
• קיימים סייגים לחלון ההשקה.דיווחים מוקדמים על עומס בקיבולת/אמינות ולפחות דיווח אחד על פלט חלש יותר של חזית/הנמקה מרחבית — כדאי לנעול גרסאות אם אתם מפעילים תעבורת ייצור.
נתוני השוואת המודלים בין מודלים שונים המוצגים כאן — SWE-Bench Pro, DeepSWE, Terminal-Bench, MLE-Bench, OSWorld, GDPval, ו-GDM-MRCR — הם של גוגל עצמה, המשווים את 3.6 Flash ל-3.5 Flash. נקודת ההשוואה העצמאית היחידה, מדד Artificial Analysis Intelligence Index (50 לשניהם), נמדדת ברציפות; יש לאמת את הנתון העדכני לפני ציטוט. מחיר הקלט לכל טוקן של 3.5 Flash לא צוין מחדש בחומרי ההשקה; יש לאשר את התעריפים הנוכחיים בדף המחירים לפני ביצוע חישוב עלויות משלך.
המפרטים והמחיר, זה לצד זה
• AA Intelligence Index — Gemini 3.6 Flash: 50; Gemini 3.5 Flash: 50 (זהה)
• מחיר פלט (ל-1M) — 3.6 Flash: $7.50; 3.5 Flash: $9.00
• מחיר קלט (למיליון) — 3.6 Flash: $1.50 (במטמון $0.15); 3.5 Flash: ראה דף התמחור העדכני
• תפוקת טוקנים למשימה — 3.6 Flash: ~17% פחות; 3.5 Flash: קו בסיס
• מהירות — 3.6 Flash: 303 tok/s (#1 tracked); 3.5 Flash: מהיר, דור קודם
• SWE-Bench Pro (vendor) — 3.6 Flash: 58.7%; 3.5 Flash: 55.1%
• DeepSWE v1.1 (ספק) — 3.6 Flash: 49%; 3.5 Flash: 37%
• GDM-MRCR v2 ב-1M, זיכרון הקשר ארוך (ספק) — 3.6 Flash: 54.0%; 3.5 Flash: מתחת ל-27%
• נקודת חיתוך הידע — 3.6 Flash: מרץ 2026; 3.5 Flash: מוקדם יותר (לא צוין בחומרי ההשקה)
• הקשר / פלט / מודאליות — שניהם: ~1M / 64K / רב-מודאלי-קלט, טקסט-פלט
הסיפור נמצא בשורות הראשונה והאחרונה. אינטליגנציה זהה בחלק העליון; מעטפת יכולות זהה בחלק התחתון — אותו חלון הקשר, אותה תקרת פלט, אותה צורה של קלט רב-מודאלי/פלט טקסטואלי. כל מה שהשתנה נמצא באמצע: מחיר, מספר טוקנים, מהירות, ציוני קידוד, ובמיוחד זיכרון הקשר ארוך, שעבר את השינוי הגדול ביותר מבין כל השורות. זה בדיוק הפרופיל של שחרור המיועד ליעילות ויכולות סוכנותיות, ולא של מודל דור חדש.

צלילה לעומק המדדים: מה שהמספרים באמת מודדים
התחל עם מדד Artificial Analysis Intelligence Index, כי זה המספר היחיד כאן שנמדד באופן עצמאי ולא מדווח על ידי עצמם. שתי הגרסאות קיבלו בדיוק 50. הקשר הזה חשוב: הוא אומר לך שהיכולת הבסיסית של המודל בנימוק, ידע ופתרון בעיות כללית לא השתנתה בין הגרסאות — אתה לא מקבל מודל חכם יותר במובן מורכב כלשהו. כדאי גם לזכור שהציון קשור להגדרת מאמץ נימוק מסוימת והוא נמדד מחדש ברציפות על ידי צד שלישי ניטרלי, אז יש להתייחס ל-50/50 כקריאה עצמאית עדכנית ולא כעובדה קבועה.
קודי המינוח מספרים סיפור אחר, וכולם השוואות ספקים של גוגל עצמה. SWE-Bench Pro עולה ל-58.7% מ-55.1%, ו-DeepSWE v1.1 קופץ עוד יותר, ל-49% מ-37% — שניהם מודדים האם המודל יכול לפתור משימות הנדסת תוכנה ריאליסטיות, לא רק לענות על שאלות על קוד. קפיצה דו-ספרתית ב-DeepSWE היא איתות משמעותי אפילו כמספר שדווח עצמאית, אך כיוון שאין הרצה חוזרת בלתי תלויה של ההערכות הספציפיות הללו לזיווג הזה, יש לקרוא אותם כראיה כיוונית לסוכן קידוד חזק יותר, ולא כפער מאושר ומאומת על ידי צד שלישי.
ההערכות הסוכניות מרחיבות את התמונה הזו. Terminal-Bench 2.1 משתפר ל-78.0% מ-76.2%, MLE-Bench עולה ל-63.9% מ-49.7%, OSWorld-Verified עולה ל-83.0% מ-78.4%, ודירוג Elo של GDPval-AA v2 עולה מ-1349 ל-1421. יחד, הערכות אלה בוחנות עבודה רב-שלבית תוך שימוש בכלים — הרצת פקודות Terminal, השלמת משימות הנדסת למידת מכונה, הפעלת סביבת מחשב, והפקת תוצרים ברמה מקצועית — במקום תשובות חד-פעמיות. הכיוון העקבי לארבעה מדדי סוכנים שונים משכנע יותר מכל ציון בודד בפני עצמו, אפילו עם הערת האזהרה שמצרף הספק לכל אחד.
המספר הבולט, עם זאת, הוא יכולת האחזור בהקשר ארוך: GDM-MRCR v2 באורך הקשר של מיליון טוקנים עולה ל-54.0% מ-27% — בערך פי שניים. זהו הפער המדווח הגדול ביותר בכל ההשוואה, והוא מסביר רבות מהיכן מגיעים החיסכון בטוקנים ובמהירות: מודל שמאחזר מידע נכון מתוך הקשר עצום בצורה אמינה יותר זקוק לפחות מעברי תיקון ולפחות חשיבה מיותרת כדי להגיע לתשובה נכונה, דבר העולה בקנה אחד עם הספירה הנמוכה בכ-17% של טוקני פלט של 3.6 במשימות דומות.
מה זה עולה בפועל
מחירי אסימון בודד הם מופשטים; עלות לכל משימה היא מה שמופיע בחשבונית שלך. קח שיחה מייצגת של 4,000 אסימוני קלט ו-2,000 אסימוני פלט. מאחר ששיעור הקלט המדויק הנוכחי של 3.5 Flash לא מוזכר מחדש בחומרי ההשקה של 3.6, החישוב שלהלן מחזיק בתמחור קלט לפי המחיר המפורסם של 3.6 Flash שעומד על 1.50$ למיליון עבור שתי הגרסאות, כדי לבודד את שני השינויים שאנו כן יודעים: מחיר הפלט הנמוך יותר ושיפור היעילות של כ-17% באסימוני הפלט. אשר את שיעור הקלט החי של 3.5 Flash בעמוד התמחור אם אתה זקוק לחשבון היסטורי מדויק. על בסיס זה, עלות הפלט של 3.5 Flash עבור 2,000 אסימונים היא 2,000 × 9.00$ / 1M ≈ 0.018$, בתוספת כ-0.006$ קלט, בסך הכול כ-0.024$ לשיחה. עלות הפלט של 3.6 Flash, לאחר החלת תעריף 7.50$ הנמוך יותר והפחתת האסימונים של כ-17% (2,000 אסימונים הופכים לכ-1,660), היא 1,660 × 7.50$ / 1M ≈ 0.01245$, בתוספת אותו כ-0.006$ קלט, בסך הכול כ-0.0185$ לשיחה — קרא לזה 0.021$ לפני השפעת יעילות האסימונים וכ-0.0185$ לאחר שילוב שני השינויים.
• עלות לשיחה (4K קלט / 2K פלט) — 3.5 Flash: ~$0.024; 3.6 Flash: ~$0.0185 (מחיר פלט נמוך יותר בתוספת ~17% פחות אסימוני פלט)
• 100K שיחות / חודש — 3.5 Flash: כ-$2,400; 3.6 Flash: כ-$1,850
• 1M שיחות לחודש — 3.5 Flash: ~$24,000; 3.6 Flash: ~$18,500
• עלות יחסית — 3.6 Flash: כ-77% מהעלות של 3.5 Flash למשימה (כ-23% חיסכון)
23% הוא מספר אמיתי בכל נפח, אבל הוא מצטבר הכי מהר בצינורות סוכנים (agentic pipelines), שם גוגל מציינת בממוצע כ-1.3 דקות למשימה ב-3.6 Flash לעומת 2.7 דקות ב-3.5 Flash. עומס עבודה שמשלם לפי קריאה ולפי דקה של אורקסטרציה חוסך בשני הצירים בבת אחת: פחות טוקנים לתגובה, תעריף זול יותר עבור הטוקנים שבהם הוא משתמש, ופחות זמן שעון (wall-clock time) שתופס את לולאת הסוכן או התור שמניע אותו. ב-1 מיליון קריאות בחודש, כ-5,500 דולר בעלות ישירה של טוקנים הם החלק הגלוי של זה; החיסכון בחישוב ובהשהיה (latency) מסיום משימות בחצי מהזמן הוא החלק שלא מופיע בדף התמחור.
שלושה תרחישים מהעולם האמיתי
1. נקודת קצה ייצור בעלת נפח גבוה ורגישה לעיכוב
צ'אט, תמיכה, אחזור וניסוח בהיקף נרחב — סוג העומס שמודל 3.5 Flash כבר תוכנן עבורו. מאחר שהאינטליגנציה לא השתנתה (50 לעומת 50) ומעטפת היכולות זהה, אין סיכון לאיכות הפלט שצריך לשקול מול השדרוג. המחיר הנמוך יותר לפלט של 3.6 Flash, 17% פחות טוקנים למשימה, והתפוקה המדורגת מספר 1 הופכים את זה לשיפור כמעט מוחלט: אותה איכות, חשבון נמוך יותר, תגובות מהירות יותר. זוהי ההגירה הקלה מבין השלוש.
2. צינור קידוד אוטונומי או DevOps
משימות רב-שלביות — פתרון בעיות, הרצת פקודות בטרמינל, הפעלת כלים — הן בדיוק התחומים שבהם 3.6 Flash מציגה את הרווחים המדווחים על ידי הספק: SWE-Bench Pro, DeepSWE, Terminal-Bench, MLE-Bench ו-OSWorld כולם נעים לטובתה, והזמן הממוצע למשימה יורד מכ-2.7 דקות ל-1.3. בשילוב עם הקפיצה בזיכרון ההקשר הארוך (54.0% לעומת פחות מ-27% ב-GDM-MRCR v2 ב-1M), זהו התרחיש שבו המעבר לוכד את מירב הערך המוסף, לא רק את החיסכון בעלויות. הרץ מחדש את חבילת ההערכה שלך לפני התחייבות מלאה, מאחר שנתונים אלה הם השוואות עצמיות של הספק ולא אומתו באופן בלתי תלוי.
3. מערכת ייצור מכוונת היטב ונעולה להערכה
אם ההנחיות, המחסומים או ההערכות האוטומטיות שלך מכוילות קרוב להתנהגות המדויקת של האסימונים ב-3.5 Flash, השינוי של ~17% באסימוני הפלט והשינויים הקודיים/סוכניים יכולים להזיז מספיק את הפלטים כדי לשבור בדיקות התאמה מדויקות שבריריות, גם אם האינטליגנציה הבסיסית לא השתנתה. הוסף את דוחות הקיבולת והאמינות של חלון ההשקה – ואת הדיווח האחד על פלט חזיתי/חשיבה מרחבית חלש יותר – והנתיב ההגיוני כאן הוא לנעול גרסאות, לבצע אימות מחדש מול סט ההערכות שלך, ולהשיק את 3.6 Flash בהדרגה במקום להחליף את המתג במקום.

מתי להישאר על 3.5 Flash
יש רק שתי סיבות אמיתיות לחכות. ראשית, יציבות: 3.6 Flash ספג תלונות מוקדמות ב‑Hacker News על קיבולת ואמינות תחת עומס ההשקה, ובודק אחד דיווח על פלט גרוע של frontend/spatial‑reasoning — יותר עומס אספקה מאשר רגרסיה ביכולת, אבל כדאי לנעול גרסאות אם אתה מריץ תעבורת ייצור ולא יכול לסבול חלון השקה קשה.
שנית, שחזוריות מדויקת: אם יש לכם פרומפטים והערכות מכוילים היטב להתנהגות של 3.5 Flash, השינויים ביעילות הטוקנים והרווחים בקידוד/יכולות סוכן יכולים לשנות את התפוקות מספיק כדי שיהיה משנה, אף על פי שציוד האינטליגנציה הבסיסי לא השתנה. בצעו אימות מחדש לפני המעבר במקום להניח שזו תחליף ישיר. מחוץ לשני המקרים האלה, אין יכולת שאתם מאבדים במעבר ל-3.6 Flash.
באיזה לבחור
עבור כמעט כל מי שכבר מריץ את 3.5 Flash, התשובה המועדפת היא לעבור ל-3.6 Flash: הרמה האינטלקטואלית שאתה מקבל נותרת ללא שינוי, המחיר לטוקן פלט ומספר הטוקנים למשימה יורדים, התפוקה היא המהירה ביותר שנמדדה, ומספרי הקידוד, הסוכנות וההקשר הארוך כולם נעים באותו כיוון חיובי. הישאר ב-3.5 Flash עוד קצת רק אם אתה חסום עקב חששות אמינות של חלון ההשקה או שיש לך הערכות הקשורות מספיק חזק להתנהגות הטוקנים הישנה כך שאתה צריך זמן לאימות מחדש. אין תרחיש שבו בחירה ב-3.5 Flash עבור פרויקט חדש לגמרי הגיונית יותר מאשר להתחיל ב-3.6.
שאלות נפוצות
האם Gemini 3.6 Flash חכם יותר מ-Gemini 3.5 Flash?
לא — הם מקבלים את אותו הציון (50) במדד הבינה המלאכותית של Artificial Analysis. מדדי הקידוד, הסוכן וההקשר הארוך של גוגל עצמה מראים רווחים אמיתיים, אך מדד האינטליגנציה העצמאי לא השתנה.
האם זה זול יותר?
כן. תפוקת הפלט יורדת ל-$7.50 למיליון (מ-$9.00), עלות הקלט היא $1.50 עם $0.15 לקלט במטמון, והיא משתמשת בכ-17% פחות אסימוני פלט למשימה — כך שעלות המשימה יורדת גם בקצב התעריף וגם במספר האסימונים.
האם עליי להגר?
עבור רוב עומסי העבודה של 3.5 Flash, כן — אתה מקבל עלות נמוכה יותר, מהירות גבוהה יותר, ותפוקה שווה או טובה יותר, בתוספת ציונים חזקים יותר בקוד ובאג'נטיקה. הפעל מחדש את ההערכות שלך תחילה אם ההנחיות שלך מכוונות היטב, ונעל גרסאות אם אמינות חלון ההשקה חשובה לך.
האם משהו החמיר?
אין שום דבר מבני. האזהרות העיקריות הן יכולת חלון השקה ודוחות מהימנות, דיווח אחד על פלט חלש יותר של ממשק חזיתי/חשיבה מרחבית, וזמן איטי לטוקן ראשון (~11.5 שניות במאמץ חשיבה גבוה), שיכול להיות משמעותי לשימוש אינטראקטיבי.
עד כמה 3.6 Flash טוב יותר במשימות קידוד ואייג'נטיות?
על פי השוואות הספקים של גוגל עצמה: SWE-Bench Pro 58.7% (לעומת 55.1%), DeepSWE v1.1 49% (לעומת 37%), Terminal-Bench 2.1 78.0% (לעומת 76.2%), MLE-Bench 63.9% (לעומת 49.7%), ו‑OSWorld-Verified 83.0% (לעומת 78.4%). כולם דיווח עצמי, לא הורצו מחדש באופן בלתי תלוי, לכן התייחסו אליהם כאל כיווניים.
מה לגבי ביצועים בהקשר ארוך?
זהו הקפיצה הגדולה ביותר המדווחת: רמת ההיזכרות של GDM-MRCR v2 באורך הקשר של מיליון טוקנים עולה ל-54.0% מ-27% — בערך כפול. זהו גם נתון המדווח על ידי הספק, אך הוא עקבי עם כמות תפוקת הטוקנים הנמוכה יותר של המודל במשימות דומות.
האם קיצוץ המחיר חל גם על טוקני קלט?
3.6 Flash's input price is $1.50 per 1M with $0.15 for cached input. 3.5 Flash's exact current input rate isn't restated in 3.6's launch materials, so check the live pricing page rather than assuming it changed. תרגום לעברית: מחיר הקלט של 3.6 Flash הוא $1.50 לכל 1M עם $0.15 עבור קלט במטמון. קצב הקלט הנוכחי המדויק של 3.5 Flash אינו מצוין מחדש בחומרי ההשקה של 3.6, אז בדוק את דף התמחור החי במקום להניח שהוא השתנה.
האם יש תאריך עדכון ידע חדש?
כן — ל-3.6 Flash יש תאריך חתך ידע של מרץ 2026. תאריך החתך של 3.5 Flash לא נזכר מחדש בחומרי ההשוואה, אבל זה של 3.6 הוא כמובן עדכני יותר לאור תאריך השחרור המאוחר יותר שלו.
שורה תחתונה
Gemini 3.6 Flash לעומת Gemini 3.5 Flash הוא השדרוג הנקי ביותר להשוואה: אותה אינטליגנציה מדודה, אותו מעטפת יכולות, מחיר נמוך יותר, פחות טוקנים, מהירות גבוהה יותר, ושיפורים עקביים – לפי דיווח היצרן – במשימות קידוד, סוכניות, ובמיוחד במשימות עם קונטקסט ארוך. אם אתה משתמש ב-3.5 Flash והמגבלה שלך היא עלות, חביון או אמינות סוכנית, תעבור אחרי הערכה מהירה ועם גרסאות מקובעות במהלך חלון ההשקה. אם קיווית ש-".6" פירושו מודל חכם יותר באופן מובהק – זה לא; בשביל זה אתה מחכה ל-Gemini 3.5 Pro או Gemini 4. ראה את ההשוואות למטה כדי לשקול את 3.6 Flash מול המודלים שאינם של Google במחלקה שלו.

השוואות במאמר הזה1
זוהה מתוך המאמר הזה · בנצ'מרקים: Artificial Analysis · מתעדכן יומית
